Eurohoist praznuje 15 LET

Eurohoist (23. junij 2021) – Mixer Hoisting, korporacijsko podjetje, obeležuje svojo 15. obletnico s praznovanjem članov ekipe in lokalne skupnosti.
Izdelki Eurohoist že 15 let opolnomočujejo oskrbo stavb, gradnjo, transport materiala. Razviti in izdelani so za zagotavljanje neprimerljive kakovosti, trajne vrednosti in vrhunske zmogljivosti. Izdelki Eurohoist, ustvarjeni z mislijo na stranko, vključujejo skrbno izdelane podrobnosti, ki zagotavljajo preprosto, intuitivno in predvsem zanesljivo delovanje.
"Rad bi čestital naši predani ekipi pri Mixerju za 15 let predane službe industriji, našim strankam in našim distributerjem," je dejal generalni direktor Yan, generalni direktor. "Njihovo trdo delo in predanost sta razlog, da je MIxer vodilni v industriji in cenjen član naše lokalne skupnosti."
"Pomembno nam je, da članom naše ekipe in lokalni skupnosti izkažemo hvaležnost za vso njihovo podporo v zadnjih 15 letih," je dejal Yan. "Naš uspeh temelji na predanosti članov naše ekipe in njihovih družin."

QQ图片20210707110951


Čas objave: 24. junij 2021